تبلیغات

تصویر ثابت

مجتمع انفورماتیک بین الملل - مطالب بهمن 1392
مجتمع انفورماتیک بین الملل
سریع تر متخصص شوید...
وبلاگ ما را به دوستان خود در گوگل پلاس معرفی کنید
شکی نیست تلفن‌همراه فضایی بسیار بزرگ برای رسانه‌های اجتماعی بوجود آورده است. در طول چند سال گذشته، استفاده از اینترنت تا حد بسیاری از وب به سمت گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها حرکت کرده است. نیاز روزافزون به شبکه‌های اجتماعی منجر به انطباق آنها با تلفن‌های همراه شده است.
تجربه(آزمون) تلفن‌همراه، یک صنعت رهبر در فراهم کردن پلت‌فرمهایی است که انعطاف‌پذیری بیشتری دارند و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا تجارب خود را برای مشترکین نظارت، ضبط و بهینه سازی نمایند.توییتر و فیس‌بوک با ایجاد رابط‌ کاربری دیداری‌تر هم بوسیله اپلیکیشن‌ها و هم موبایل‌‌وب‌ها برای کاربران امکانات دسترسی بیشتر را فراهم کرده‌اند. به هرحال بر اساس گزارش جدید نیلسن درباره مصرف‌کنندگان دیجیتال ایالات متحده، به طور متوسط کاربران موبایلی توییتر از اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند کمی بیش از سه ساعت در ماه استفاده می‌کنند و درست درنقطه مقابل کاربران کامپیوترهای شخصی قرار دارند که ماهانه ۳۶ دقیقه را در پلت‌فرم‌ها سپری می‌کنند. این آمار در فیس‌بوک از درصد بالاتری برخوردار است بطوریکه متوسط کاربران موبایلی که ازاپلیکیشن‌های کوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند تقریبا هشت ساعت در ماه است در مقایسه با کاربران کامپیوترهای شخصی که شش ساعت در ماه را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند.
نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : شبکه های اجتماعی، فیس بوک، توییتر، گوشی های هوشمند، مجتمع انفورماتیک بین الملل،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
چهارشنبه 30 بهمن 1392

این روزهای بحث بازاریابی اینترنتی بسیار داغ است.تکنیک های قدیمی و جدید در کنار هم همه و همه برای ما آماده شده اند تا فروش خود را افزایش دهیم.در این مقاله قصد معرفی یکی از این تکنیک ها یعنی بازاریابی ایمیلی(Email Marketing) را داریم.اگر در گوگل متن بازاریابی ایمیلی چیست؟(What Is Email Marketing) را جستجو کنید با تعریف زیر روبه رو خواهید شد:

بازاریابی ایمیلی به نوعی از بازاریابی مستقیم گفته میشود که در آن از ایمیل به عنوان وسیله ای برای ارسال پیام هایی از قبیل فروش یا جمع آوری هزینه به مخاطبان استفاده میشود.ایمیل مارکتینگ را همچنین میتوان وسیله ای برای ارتباط مستقیم با مخاطبان دانست.ایمیل مارکتیگ را میتوان هر نوع ایمیل ارسالی به مشتری یا کاربری که احتمال تبدیل به مشتری شدن را دارد دانست.

 ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : ایمیل، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی، اینترنت، ایمیل های تبادلی، Email marketing،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
سه شنبه 29 بهمن 1392

جشن افتتاحیه آخرین کد گروه مهندسی شبکه 2012 MCSA سال 1392در مجتمع انفورماتیک بین الملل روز شنبه مورخ 92/11/26 ساعت 18:30 در سایت C با حضور دانشجویان و مدرس دوره جناب آقای مهندس سید محمد جلالیان برگزار گردید. در این جلسه پس از معارفه مجتمع به منظور آگهی و بهره مندی بیشتر دانشجویان از مطالب علمی ، تازه های دنیای فناور اطلاعات و فرصت های شغلی سایت مجتمع و ماهنامه الکترونیکی Login نیز معرفی گردید.

 

نوع مطلب : اخبار مجتمع انفورماتیک بین الملل، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، مهندسی شبکه، MCSA، Login، Network،
لینک های مرتبط : مجتمع انفورماتیک بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
سه شنبه 29 بهمن 1392

جشن افتتاحیه دوره متخصص طراحی سایت CIW در مجتمع انفورماتیک بین الملل روز جمعه مورخ 92/11/25 با حضور دانشجویان و مدرس دوره جناب آقای مهندس احسان رزمخواه ساعت 08:30 در سایت B برگزار گردید.دراین جلسه ضمن بیان نکاتی پیرامون قوانین آموزشی،آشنایی دانشجویان جدید باسایت مجتمع و ماهنامه الکترونیکی Login توسط کادر آموزش انجام شد.

 

نوع مطلب : اخبار مجتمع انفورماتیک بین الملل، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، Login، لاگین، CIW، طراحان وب سایت، FACEBOOK،
لینک های مرتبط : مجتمع انفورماتیک بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
یکشنبه 27 بهمن 1392

با گذشت زمان، شاهد پیشرفت سریعی در تکنولوژی هستیم. ایده هایی که حتی تصور آنها ممکن نبوده، امروزه به واقعیت می رسند. گوگل (و دیگر موتور جستجوهای مطرح) نیز در طی این سال ها پیشرفت فراوانی کرده اند. اما نگاه این موتورهای جستجو به سایت شما چه تغییری کرده؟
بعد از موج طراحان و توسعه دهندگان به کدنویسی Valid، موج بعدی برای طراحی سبک، موج جدیدی بین برخی توسعه دهندگان ایرانی مشاهده شده و آن هم کدنویسی با استفاده از HTML5 است. شاید سوال بپرسید که آیا در حال حاضر موتور جستجویی مانند گوگل، به این تلاش شما اهمیت می دهد؟ پاسخ به این سوال خارج از حیطه اطلاعات من و شماست اما مطمئنا پس از معرفی رسمی این استاندارد توسط W3C این امر محقق خواهد شد. پس بله! این موج جدید، قدم مثبتی در کیفیت عمومی سایت های ایرانی بوده است.

 ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، گوگل، Google، Schema، جستجو، HTML،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
یکشنبه 27 بهمن 1392

شرط می بندم بسیاری از شما که صاحب وب سایت یا بازدید کننده هستید، حداقل یک بار در مورد مقالات سئو شنیده اید. اگر اینگونه نیست، ما در اینجا به توضیح اینکه سئو چیست و چگونه عمل میکند، چرا عمل می کند و اینکه چطور آن را به طور صحیح و موثر بنویسیم، می پردازیم.سئو مخفف Search Engine Optimized، و به معنی “بهینه شده برای موتورهای جستجو” است، بنابراین مربوط به مواردی است که به شدت با موتورهای جستجو که همه ما با آنها آشنایی کامل داریم در ارتباط است (به عنوان مثال گوگل، یاهو، ask.com و غیره). هدف این تکنیک هدایت بازدید به سوی یک وب سایت با استفاده از کلمات کلیدی که به طور استراتژیک مورد استفاده قرار گرفته اند، می باشد. امروزه، اینترنت با سرعت غیرمنتظره ای رو به رشد است، در این میان گروه های بسیاری وجود دارند که می خواهند هنگامی که شما در وب قصد جستجو برای کسب و کار، محصول یا هر چیز دیگری را دارید، آنها را پیدا کنید. برای دیده شدن می بایست به سطح معینی از قابل رویت بودن رسید، بنابراین هنگامیکه شما صاحب یک وب سایت هستید و می خواهید مردم شما را پیدا کنند، حتما تلاش می کنید تا در اولین صفحات نتایج جستجو باشید زیرا مردم نیز در اینترنت به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن موارد مورد نظر هستند.

 ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، سئو، seo، HTML، وب سایت، موتورهای جستجو،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
یکشنبه 27 بهمن 1392

شرکت‌های بزرگی همچون گوگل، مایکروسافت و همچنین آژانس‌های دولتی کشور‌های آمریکا و انگلستان به تازگی عضو اتحادیه‌ای با نام اختصاری A4AI شده‌اند تا امکان دسترسی به اینترنت را برای میلیاردها نفر در سراسر جهان فراهم کنند.گزارش‌ها حاکی است، شرکت گوگل، دولت ایالات متحده آمریکا و انگلستان و بیش از 10 شرکت بزرگ جهان توافق‌نامه‌ای را به امضاء رسانده‌اند که بر اساس آن تمامی اعضای این اتحادیه موظفند در تامین اینترنت ارزان‌قیمت در سراسر جهان تلاش و همکاری کنند.بر اساس این گزارش، گوگل به همراه آژانس توسعه بین‌المللی دولت آمریکا، وزارت توسعه بین‌المللی دولت انگلستان و موسسه خیریه Omidyar چهار موسس اصلی این اتحادیه محسوب می‌شوند و اعضای دیگر اتحادیه مذکور متشکل از مایکروسافت، یاهو، اینتل، سیسکو، آلکاتل، اریکسون، شرکت آفریقایی MainOne و اپراتور مخابراتی Digicel در حوزه کارائیب است.

 ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، گوگل، مایکروسافت، سیسکو، اینترنت، یاهو،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
چهارشنبه 23 بهمن 1392

 

سیستم عامل ویندوز مایکروسافت با ۹۰.۶۶ درصد، سیستم عامل مکینتاش Mac OS با ۷.۷۳ درصد و لینوکس با ۱.۶۱ درصد مقام اول تا سوم بازار سیستم عامل های دنیا را به خود اختصاص داده اند.نت اپلیکیشنز با ارائه جدیدترین آمار در مورد سهم سیستم عامل ها از بازار دنیا یادآوری کرد که دو سیستم عامل ویندوز ۸.۱ و مکینتاش یا مک او اس ۱۰.۹ در ماه اکتبر در نسخه های جدید راهی بازار شده است ، بر این اساس سهم ویندوز ۸ در بازار با کاهش مواجه شده و این در حالی است که سهم ویندوز ۸.۱ با به روز رسانی پی سی ها به ۱.۷۲ درصد رسیده است.در بین ویندوزهای مایکروسافت نیز سهم بازار متغیر شده و ویندوز ۸.۱ بیش از ۱.۷۲ درصد بازار، ویندوز هفت ۴۶.۴۲ درصد، ویندوز ویستا ۳.۶۳ درصد، ویندوز ایکس پی ۳۱.۲۴ درصد و سایر ویندوز ها ۱.۸۴ درصد را در بر می گیرند ، گفته می شود میزان رشد پذیرش ویندوز ۷ تا قبل از اکتبر بیشتر از ویندوز ۸ بود اما از اکتبر بدین سو میزان رشد پذیرش ویندوز ۸ از ۷ پیشی گرفته است هر چند سهم ویندوز ۷ در کل بازار ویندوزی ها ۴۶.۴۲ درصد است.سیستم عامل ماوریکس که تازه ترین سیستم عامل مکینتاش اپل است نیز کمتر از یک ماه از ورودش نمی گذرد که از سیتسم عامل های مک ۱۰.۴ و ۱۰.۵ در رشد پیشی گرفته است.نت اپلیکیشنز آمار خود را از ۱۶۰ میلیون کاربر یونیک و ۴۰ هزار سایت از سراسر جهان به صورت ماهیانه استخراج می کند.

 

نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، سیستم عامل، سیستم عامل ویندوز مایکروسافت، سیستم عامل مکینتاش، لینوکس، سیستم عامل ماوریکس،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
چهارشنبه 23 بهمن 1392

این روزها بیشتر دوستان و اطرافیان ما حداقل در یک یا چند شبکه اجتماعی عضویت دارند، حتما برای شما هم پیش آمده که با یکی از این اطرافیان، در مورد تعداد دوستان خود در فیس‌بوک یا تعداد دنبال‌کننده‌ها در اینستاگرام بحث کرده باشید. نکته جالبی که به احتمال زیاد همگی با آن روبه‌رو شده‌اید، این است که معمولا تعداد دوستان دوستان شما از دوستان شما بیشتر است. هنگام روبه‌رو شدن با چنین مساله‌ای نباید به صداقت دوستان خود شک کنید(!)، یا در مورد محبوب‌نبودن خود در مقایسه با دوستان خود افسوس بخورید، زیرا به احتمال زیاد آنها همچنین حسی در مقایسه با دوستان خود دارند.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، شبکه اجتماعی، facebook، فیس بوک، اینستاگرام،
لینک های مرتبط :

مجتمع انفورماتیک بین الملل
چهارشنبه 23 بهمن 1392

فیسبوک، لینکداین، و توییتر”: هنگامی که از شبکه‌های اجتماعی صحبت می‌کنیم، اینها اولین نامهایی هستند که به احتمال زیاد به ذهن می‌رسند. اما با ظهور تلفن همراه و امکان به اشتراک گذاری موقعیت مکانی، چهره شبکه های اجتماعی در حال تغییر است و موج جدیدی از اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی در حال جذب کاربران به سمت خود هستند.به عنوان مثالی در این زمینه می‌توان به اپلیکیشن Life360 اشاره کرد. “کجایی الان؟” اگر پدر یا مادر هستید، این سوالی است که شما ممکن است از طریق تماس و یا پیامک، هفت یا هشت بار در روز (!!!) از فرزندتان بپرسید، و اگر آنها فوراً به شما جواب ندهند، ممکن است نگران شوید. آیا به موقع به تمرین فوتبالش رسید؟ آیا الان در خانه یکی از دوستانش است؟اپلیکیشن Life360 این مشکل شما را حل می‌کند. این اپلیکیشن مخصوص گوشی‌های هوشمند، یک شبکه اجتماعی بسته برای خانواده شما ایجاد می‌کند که با استفاده از آن همه اعضای خانواده بصورت مستمر و بدون نیاز به “چک-این” (Check-in)، با همدیگر در تماس می‌مانند.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار IT، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، اپلیکیشن، Facebook، Twitter، LinkedIn، Life360،
لینک های مرتبط : فروشگاه بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
یکشنبه 20 بهمن 1392

حساب هزینه و درآمدهای خود را از دست داده اید؟ آیا نگران فراموش نمودن زمان سررسید چک های خود هستید؟نرم افزار حسابداری شخصی هلو ارائه شده توسط گروه شرکتهای طرفه نگار، با در اختیار قراردادن امکانات متنوع  و رایگان این دغدغه شما را برطرف می نماید.این محصول امکان کنترل تمامی هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات متنوع را در محیط گوشی های همراه هوشمند دارای سیستم عامل اندروید ورژن 2.3 و بالاتر برای کاربران فراهم می آورد.
برخی قابلیت های نرم افزار حسابداری شخصی هلو به شرح زیر می باشند:
- امکان مدیریت چک های پرداختی
- امکان ثبت درآمدهاوهزینه ها
- امکان گزارشگیری ازهزینه ها و درآمدها
- امکان یادآوری سررسیدچکهابه صورتnotification 
از امکانات این نرم افزار امکان ثبت چکهای دریافتی ،امکان انتقال وجه ، امکان دریافت خروجی اکسل از گزارشات و.... میباشد. امکان نرم افزار حسابداری هلو از نرم افزار های تحت ویندوز هلو مجزا بوده و  درجهت رفاه مشتریان گرانقدرکاملابصورت رایگان در اختیارکاربران عزیز فارسی زبان قرارگرفته است.

 

 


نوع مطلب : اندروید، 
برچسب ها : Android، اندروید، نرم افزار، حسابداری، چک، خروجی اکسل، login،
لینک های مرتبط : مجله الکترونیکی لاگین،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
شنبه 19 بهمن 1392

دوستان عزیز؛

مدرک MCSE از 20 سال گذشته یکی از موفق ترین مدارک تخصصی فناوری اطلاعات در جهان محسوب می گردد. مایکرو سافت در سال 2012 این مدرک را  با دیدگاهی جدید به جامعه IT معرفی کرد.

مدارک سری 2012 مایکروسافت با سه هدف طراحی و ارائه گردیده  است:

 • شناخته شدن به عنوان استاندارد عالی و جهانی آموزش تخصصی IT
 • صحه گذاری بر دانش و تخصص عمیق در انواع گسترده راهکارهای مبتنی بر IT
 • به نمایش گذاردن مهارت های  به روز در زمینه فناوری های در حال تغییر
   ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار مجتمع انفورماتیک بین الملل، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، مایکروسافت، فناوری اطلاعات، IT، آموزش،
لینک های مرتبط : مجتمع انفورماتیک بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
پنجشنبه 17 بهمن 1392

دوستان و همراهان عزیز;

از شما دعوت به عمل می آوریم تا از فروشگاه الکنرونیکی بین الملل دیدن فرمایید.عصر دوشنبه 30 دیماه، طی برگزاری جشنی از وب سایت فروشگاهی بین الملل به آدرس www.i3center.com/store  با حضور مدیران و کارکنان بین الملل رو نمایی به عمل آمد.هدف این فروشگاه ارائه محصولات کمک آمورشی دوره های بین المللی IT در قالب فیلم آموزشی، کتب الکترونیکی، تست آزمون های بین المللی، دامنه های اینترنتی و ... است.

 

نوع مطلب : اخبار مجتمع انفورماتیک بین الملل، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، فروشگاه بین الملل، فیلم اموزشی، کتب الکترونیکی، تست آزمون های بین المللی، دامنه و هاست،
لینک های مرتبط : مجتمع انفورماتیک بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
پنجشنبه 17 بهمن 1392

دوستان عزیز علاقه مند به دوره های طراحی وب سایت؛

دوره CIW بستر مناسبی را برای علاقه مندان به فعالیت های در زمینه طراح سیستم های نرم افزاری تحت وب از جمله  وب سایت، خدمات تجارت الکترونیکی، نرم افزارهای کاربردی تحت وب و همچنین مدیریت ساختارهای شبکه ای ایجاد می کند. یکی از مزایای انتخاب طراحی حرفه ای وب سایت به عنوان فرصت شغلی، فعالیت تجاری مستقل و پروژه ای یا همان خود اشتغالی می باشد.

 جهت ثبت نام با کارشناسان واحد آموزش دفتر مركزی مجتمع انفورماتیك بین الملل تماس حاصل فرمایند.  7632812(0511)ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار مجتمع انفورماتیک بین الملل، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، CIW، طراحی وب، تجارت الکترونیکی، شبکه، Network،
لینک های مرتبط : مجتمع انفورماتیک بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
چهارشنبه 16 بهمن 1392

به اطلاع دانش پژوهان علاقمند به فراگیری علوم تخصصی پایگاه داده ها می رسانیم ثبت نام کمپ کاربردی اوراکل آغاز گردید.

ذخیره سازی داده های مورد نیاز و تبدیل آن به اطلاعات و دانش، از نیازهای هر سازمانی می باشد که در این راستا نیاز به بانک اطلاعاتی و سیستم مدیریت بانک اطلاعاتی داریم. ما می توانیم در بانک های اطلاعاتی، داده هایی ذخیره کنیم و در زمان مورد نیاز دسترسی آسان تری به آنها داشته باشیم. مدیریت بانـك اطلاعات عـامل اصلی اثربخشی و کارائی یک بانك اطلاعاتی است كه وظیفه ذخـیره كردن، بهنگام سازی و بازیابی داده ها را بر عهده دارد.

 ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار مجتمع انفورماتیک بین الملل، 
برچسب ها : مجتمع انفورماتیک بین الملل، پایگاه داده، اوراکل، ORACLE، بانک اطلاعاتی، داده،
لینک های مرتبط : مجتمع انفورماتیک بین الملل،

مجتمع انفورماتیک بین الملل
دوشنبه 14 بهمن 1392


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   
درباره وبلاگ

مجتمع انفورماتیك بین الملل به منظور بستر سازی و ایجاد زمینه مناسب جهت به كارگیری علومIT با رویکرد تربیت نیروی های متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود و در طول این مدت یکی از پیشگامان صنعت IT در استان پهناور خراسان بوده است.

مدیر وبلاگ : مجتمع انفورماتیک بین الملل
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای مجتمع انفورماتیک بین الملل محفوظ است